DENETİM

DENETİM

Alanın en iyileriyle...

      Bir İzmir Denetim ve Eğitim Şirketi, alanında lider bir kuruluş olma hedefiyle, çeşitli proje ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik iş güvenliği denetimi ve eğitim hizmetleri vermektedir. Donanımlı ve saha tecrübesine sahip akademik kadrosu ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanında yaptığı analiz ve raporlama çalışmalarıyla, bağımsız denetimler gerçekleştirmektedir.

      Uzman eğitim kadrosuyla, donanımlı eğitim sınıflarında, yasalar ve uluslararası standartlara uygun, kurumsal eğitimlerin yanında bireysel talepleri de değerlendiren, kendisini yenileyen ve geliştiren eğitimler düzenlemektedir.

PROFESYONEL

Ulusal / Uluslararası Alanda Deneyim...

      İş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması açısından önemli olan temel eğitimlerle beraber, profesyonel iş yaşantısına katkı sağlayacak teknik ve teorik konularda da eğitimler verilmektedir. Her gün büyüyen eğitim kadrosu ve genişleyen eğitim alanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Denetim Referanslarımız

Ulusal ve uluslararası alanda yaptığımız faaliyetlerin büyüklüğü ve derinliği hakkında daha fazla fikir sahibi olabilmeniz için, sizi önce referanslarımız bölümünü incelemeye sonra da şirketimize davet ediyoruz. 

     Her Türlü Eğitim talebiniz, soru ve görüşlerinizi bize yazın!